Namų kvapas Sorvella Juicy Peach (sultingas persikas)

Naujiena

Prekės kodas: 21177

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Namų kvapas Sorvella Juicy Peach (sultingas persikas):

Saldus apelsinų, persikų, abrikosų ir mangų kvapas užpildys jūsų namus vasaros džiaugsmu! Lelijos gėlių ekstraktas užpildys jus vidine ramybe, suteiks palengvėjimą ir leis atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

Rinkinį sudaro 120 ml difuzorius ir 5 lazdelės. Kvepalai, skirti erdvėms iki 40m2. Mažesniems kambariams rekomenduojame iš pradžių įdėti 1-2 lazdeles, kad patikrintumėte kvapo intensyvumą. Kvapo intensyvumą galima reguliuoti pridedant papildomai lazdelių.

 

€999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Gamintojas: SORVELLA

Namų kvapas Sorvella Juicy Peach (sultingas persikas)

Prekės ženklo „Sorvella“, siejamas su unikalia kvepalų gamybos tradicija pagal seniausius receptus, naudojant naujausias technologijas. Pagrindinis „SORVELLA“ parfumerijos sėkmės veiksnys yra originalių ir vertingų produktų, turinčių didžiausią kvapiųjų aliejų koncentraciją, aukšta produktų kokybė, ir svarbiausia -  patraukli kaina.

Naudojimas: atsukite kamštelį ir nuimkite apsauginį dangtelį. Užsukite kamštelį atgal, sumerkite lazdeles, ištraukite ir apsukę įmerkite į buteliuką. Jeigu Jums kvapas per daug intensyvus – išimkite kelias lazdeles. Jei norite intensyvesnio aromato, galite vis apversti lazdeles.

Įspėjimas: patekus ant odos nuplauti vandeniu ir muilu, sudirgus odai - kreiptis į gydytoją. Gali sukelti alerginę reakciją. Negalima ragauti, nuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite atokiau nuo karščio, kibirkščių ir atviros ugnies. Saugokite paviršius ir audinius nuo prisilietimo. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Namų kvapas Sorvella Coconut Fusion: Egzotinių vaisių galia visiškai pakeis jūsų kasdienę ..
€999
NAMŲ KVAPAS SORVELLA DARK AMBER: Tamsaus gintaro kvepas turi unikalų, energingą aromatą. Intensyv..
€999
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Namų kvapas Sorvella Juicy Peach (sultingas persikas): Saldus apelsinų, persikų, abrikosų ir mang..
€999
Rašyk
Skambink